www.kopuzlar.com

Kopuzlar Şirketler Grubu

1941 yılında temelleri atılan Kopuzlar Şirketler Grubu, 80 seneyi aşan serüveninde, Türkiye’nin sanayileşme öyküsüne ve küreselleşen dünyadaki yer edinme çabalarına yaptığı katkılarla konumundaki benzer şirketlerden kendini farklılaştırdı ve rol aldığı sektörlerde öncü bir pozisyon edindi.

Mütevazi bir sermaye fakat bir o kadar da azimli bir vizyon ile yola çıkan girişimci-kurucumuz Akif Kopuz’un çabalarıyla kurulan grup, günümüzde Türkiye’nin lider firmaları arasında, sanayi, gayrimenkul ve hizmet sektörlerindeki faaliyetlerine devam etmekte.

Kopuzlar Grubu, 450’den fazla çalışma arkadaşıyla istihdama, son 3 senede TL bazında %130 büyüyen cirosuyla Türk ekonomisine ve 57’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla da dünya ticaretine yaptığı katkılarla, Türkiye ve çevresini pozitif yönde şekillendirmeye devam etmekte. Türkiye’nin ilk perakende marketi, Türkiye’nin en büyük ham deri toptancılığı şirketi gibi ilkleri ve enleri tarihçesinde bulunduran şirket, günümüzde 60,000 m² üretim alanında 150’den fazla ürünle inovasyon ve gelişim ortamına katkı sunmakta.

Öncelikle evrensel olmayanın yerli olamayacağına olan inanç çerçevesinde, uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, sürdürülebilirlik, sosyal bilinç ve müşteri ilişkileri anlayışıyla etkinliğini sürdürmekte.

Uzun vadeli hedefleri doğrultusunda, Kopuzlar Grubu'nun, ortakları ve çevresi için değer yaratan faaliyetleri daima kalıcı olacak.

0

ÜRETİM ALANI

0

ÜRÜN

0

ÜLKEYE İHRACAT

0

ÇALIŞAN

Vizyonumuz

Kopuzlar Grup olarak birikim ve deneyimlerimizi son teknolojik yeniliklerle birleştirerek müşterilerimize en iyi ve en yeni çözümler sunmaktır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğu her alanda ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bir marka olmaktır.

YUKARI